De Bakens van Licht Meditaties zijn de maandelijkse boodschappen van de Groep die via Steve Rother worden doorgegeven. Deze maandelijkse meditatie startte in de New Age sectie van America On-line en wordt inmiddels al in meer dan 120 landen gelezen. De Groep biedt informatie voor ons eigen individueel onderscheidingsvermogen bij het herinneren van onze ware vermogens. Wanneer deze vermogens worden herinnerd kunnen wij ze gebruiken om thuis aan deze zijde van de sluier te creëren.
De Groep biedt ons gereedschappen aan om deze vermogens in de hogere vibraties van de nieuwe planeet Aarde toe te passen. De Groep maakt deze informatie toegankelijk voor jouw eigen onderscheidingsvermogen en persoonlijke zelfbekrachtiging.
Kom en speel het spel met ons terwijl wij onze harten met elkaar verbinden en de wereld veranderen. Welkom in de familie!
Sereniteit in het Licht, Steve Rother (Hoeder van de Vlam)
(bron: Lichtwerker.com)
|
|
Geschreven door Louis
|
|
vrijdag, 20 januari 2012 21:00 |
Andere Goden Eren...Licht in de Nieuwe Wereld Zijn en Reflecteren.
Omdat we in dit speciale jaar aangeland zijn, geeft de groep ons een glimp van de toekomst en de open deur voor ons. Dit jaar gaat hoe dan ook over harmonie voor ons allen. De mooiste manier om harmonie te manifesteren is de andere goden te eren en de mensen om je heen te autoriseren.
Nu het jaar 2011 voorbij is, en wij een nieuw jaar starten, wensen Barbara, Austin, Charmaine, Jon, Meg en ik samen met de hele Lichtwerker familie over de hele wereld een geweldig jaar. We hebben allemaal al heel lang op dit jaar gewacht. Laat ons daarom dit jaar bewust ingaan en met elke gedachte een nieuwe wereld scheppen.
Warme Omhelzingen, Steve |
|
Lees meer...
|
|
|
De Derde Golf van Bekrachtiging |
|
Geschreven door Louis
|
|
woensdag, 21 december 2011 19:34 |
De Derde Golf van Bekrachtiging
Harmonie
Ons op koolstof gebaseerde voertuig transformeert Wij zeggen jullie dat Thuis/Hemel, of welk begrip je ook hanteert om je oorsprong te beschrijven, is veranderd. Het is, vooruitlopend op jullie beweging op Aarde, veranderd. Een ieder van jullie is door je eigen evolutionaire proces dichter bij Thuis gekomen. Er zijn veel hieraan gerelateerde dingen die nu beginnen voor te vallen.
Wij willen vandaag enkele daarvan met jullie delen opdat jullie een glimp zien waar dat toe leidt en hoe het eruit ziet. Wij zeggen jullie dat je in de afgelopen zes maanden meer veranderd zijn dan in de vorige zes belichamingen. Het gaat zelfs sneller, en veel van jullie voelen dat er geen controle is over je tijdgrenzen. Met andere woorden, jullie perceptie van een dag en hoeveel je al dan niet in een dag gedaan krijgt verandert.
|
|
Lees meer...
|
|
Ruimte voor je licht ~ Nieuwe aarde engelen ~ |
|
Geschreven door Louis
|
|
zondag, 04 december 2011 00:01 |
Ruimte voor je licht ~ Nieuwe aarde engelen ~
In deze boodschap spreekt de groep over een speciaal soort persoon die zij een Aarde-engel noemen. Zij zeggen dat deze mensen op Aarde komen met een zeer helder licht en soms hebben ze zelfs moeite om hier te zijn. Vaak branden zij vroeg op, maar laten zij een permanente indruk achter. Marilyn Monroe, Pablo Picasso, Albert Einstein, Nicolai Tesla en zo volgt er nog een hele lijst. In deze boodschap stelt de groep ons een eenvoudige vraag: Wanneer wij vanaf morgen zoveel licht gaan dragen, wat zou het effect dan zijn op ons leven? Dus de vraag wordt…is er ruimte voor jouw licht? Ik hoop dat iedereen een prachtige 11-11-11 heeft gehad. Klaar om de volgende stap te nemen? Dikke knuffels en heb een geweldige maand! Steve

Groeten van Thuis Lieverds, deze dag is heel uniek, want jullie hebben een niveau van bestaan gecreëerd dat voordien niet bestond. Jullie hebben een deur geopend naar iets heel magisch. De energie heeft zich voor jullie opgebouwd om deze stap te zetten. Op veel manieren is het al begonnen, iedere dag echter dat jullie je ogen opendoen en de nieuwe dag begroeten, begint die weer op een ander niveau. Ieder deel hiervan begint open te gaan op een nieuw niveau. Laat ons aan jullie uitleggen wat er direct in het vooruitzicht ligt, want sommigen van jullie zullen dit direct in je eigen leven ervaren.
|
|
Lees meer...
|
|
|
Geschreven door Louis
|
|
maandag, 17 oktober 2011 12:19 |
Een nieuw spel spelen
De groep heeft verschillende keren getracht mens te spelen. Het moeilijkste voor hen was een grap vertellen. Ze begrijpen het lachen om aangezien dat de taal is van de engelen. Laten we het er op houden dat ze nog wat moeten werken aan hun pointe. Pretenderen dat je mens bent is soms veel moeilijker dan het lijkt. Ze gaven me geen waarschuwing waar dit bericht over zou gaan. Ik gaf zelfs vlak voor de start enig commentaar omdat ik geen idee had waar het heen zou leiden. Toen zei ik dat het oké was, omdat ik tenminste de drie eerste woorden wel begreep: “Groeten van Thuis”. Nadat het publiek lachte kwam de groep binnen. Ik was erg trots op hen. Ervaar een geweldige maand en omhels je Zelf… Daar gaat ie! Steve

Ja, hij wachtte op de andere woorden en maar veranderden ze. Er is momenteel een interne dialoog gaande tussen de Hoeder en ons. Dat willen jullie niet horen.
De Geest van Technologie Deze energie is zoveel en zo snel veranderd. Het is voor een ieder van jullie erg opwindend geworden. Wij willen jullie vandaag zeggen wat er terstond is te verwachten en enkele grotere zake die de menshei kan verwachten, speciaal op technologisch gebied, want er is zo veel dat nu in beweging is gekomen.
|
|
Lees meer...
|
|
Hoe klein is jullie Wereld? |
|
Geschreven door Louis
|
|
maandag, 19 september 2011 12:50 |
Hoe klein is jullie Wereld?
Van Steve: De groep neemt ons mee op een interessante reis over onze persoonlijke energie. Ze zeggen dat dit wordt weerspiegeld in alles wat we doen, alsook in de wereldeconomie. Op deze manier gebruikte de groep het concept van de kleine wereld om te zeggen hoeveel angst we toelaten in ons dagelijkse leven. Vandaar de vraag: “Hoe klein is jullie wereld?”
Een geweldige maand met ‘big hugs’, Steve

Deze dag vandaag is een mijlpaal. Er beginnen puzzelstukjes op hun plek te vallen in jullie kleine wereld. Wij zeggen ‘jullie kleine wereld’ omdat het aan onze horizon een van de kleinere planeten is waar wij over helpen waken, want er zijn vele Spellen doorheen gans het Universum.
Dit was het enige Spel zonder regels. Jullie besloten alle spelregels overboord te gooien om te kunnen spelen en de reflectie te vinden om god te zien door de ogen van een ander mens. Dat was jullie intentie. Jullie begonnen je eigen macht te verbergen door je macht weg te geven aan zaken die groter waren dan jullie zelf.
|
|
Lees meer...
|
|
|
|
|
<< Start < Vorige 1 2 3 Volgende > Einde >>
|
|
Pagina 1 van 3 |